Kontakti

Birojs

  • Pēteris Andersons
    Direktors
    Tel. +371 67551455
    Fax.+371 67551457
    Mob.: +371 2 9409828
    e-pasts: peteris@forcefix.lv
     
  • Jevgēņija Eisaka
    Klientu apkalpošanas speciāliste
    Tel. +371 67551455
    Fax.+371 67551457
    Mob.. +371 25722786
    e-pasts: jevgenija@forcefix.lv
     
  • Natālija Soņi
    Klientu apkalpošanas speciāliste
    Tel. +371 67551455
    Fax.+371 67551457
    Tel. +371 26721508
    e-pasts: natalija@forcefix.lv
     

Grāmatvedība

  • Inga Lasmane
    Grāmatvede
    Mob.: +371 2 6538101
    e-pasts: gramatvediba@timesaving.lv

Sagāde

  • Jānis Zvirbulis
    Iepirkumu daļas vadītājs, piegādes no Eiropas
    Mob.: +371 2 6454648
    e-pasts: janis.zvirbulis@forcefix.lv

Rekvizīti

SIA "Force Fix"
PVN maksātāja Nr.: LV40103565866
Reģ Nr.: 40103565866
Juridiskā adrese: Rīga, Čiekurkalna2.līnija 75, LV-1026
Piegādes adrese: Rīga, Čiekurkalna2.līnija 75, LV-1026

Banka: Nordea Bank Finland Plc. Latvijas fil.
BIC/SWIF: NDEALV2X
Konts: LV97NDEA0000083740361
Valdes loceklis: Pēteris Andersons

Skatīt lielāku karti

Vairumtirdzniecība

Rīga

  • Valdis Brenčevs
    Tirdzniecības pārstāvis
    Mob. +371 22001127
    e-pasts: valdis@forcefix.lv
     
  • Dairis Zebuliņš
    Tirdzniecības pārstāvis
    Mob. +371 27888830
    e-pasts: dairis@forcefix.lv
     
  • Jānis Fricbergs
    Tirdzniecības pārstāvis
    Mob. +371 25665503
    e-pasts: janis@forcefix.lv
     
  • Rolands Marcinkēvičs
    Tirdzniecības pārstāvis
    Mob. +371 25663383
    e-pasts: rolandsm@forcefix.lv
     
  • Mārtiņš Kauķis
    Tirdzniecības pārstāvis
    Mob.tel. +3712 2840030
    e-pasts: martins@forcefix.lv

Kurzeme, Zemgale

  • Kaspars Graudiņš
    Tirdzniecības pārstāvis
    Mob. +371 25666684
    e-pasts: kaspars@forcefix.lv
  • Ivo Ozols
    Tirdzniecības pārstāvis
    Mob. +371 27863177
    e-pasts: ivo@forcefix.lv

Kurzeme

  • Rolands Vierpe
    Tirdzniecības pārstāvis
    Mob. +371 25666634
    e-pasts: rolandsv@forcefix.lv

Vidzeme, Latgale

  • Arnis Maurītis
    Tirdzniecības pārstāvis
    Mob. +371 25668896
    e-pasts: arnis@forcefix.lv
  • Aivars Grundzemnieks
    Tirdzniecības pārstāvis
    Mob. +371 26330505
    e-pasts: aivarsg@forcefix.lv